Konto 360˚ HD - czy warto?

Konto 360˚ HD - czy warto?

3,00 / 3 głosów

Kylo 360˚, co oznacza "Hello and Goodbye". Tak nazywa się firma fotograficzna, znana również jako Konto, która powstała w 1988 roku. Ze względu na swoje pochodzenie rozpoczęła się od produkcji aparatu.

  • Dziś tworzymy filmy HD i przeprowadzamy wszelkiego rodzaju szkolenia HD.
  • Dlaczego więc?

Jakie marzenia miała firma utworzona przez Państwo Polskie w celu wykorzystania jej przez lokalną sieć. Przyszłość tej firmy była bardzo jasna, ponieważ charakteryzuje się wysoką wydajnością i profesjonalną klasą świadczonych usług. Na wyposażenie firmy składają się następujące elementy:

System analogowy - najnowocześniejsza forma komunikacji między operatorem a widzami, dzięki której widz nie musi słyszeć, co się wokół niego dzieje.

Zdalne sterowanie - dzięki któremu operator nie musi utrzymywać połączenia, może z niego korzystać osoba oglądająca reklamowy film lub grę.

Oprogramowanie - umożliwia konfigurację wyświetlacza i dostosowanie ustawień aktualnego czasu za pomocą zegara w oknie.

To tylko niektóre z zalet, ale ambicją firmy było również stworzenie produktu, który stałby się znany szerszemu światu. W latach 90. firma produkowała filmy do jednych z najbardziej znanych filmów kręconych kontem 360. Są też te wykonane za pomocą urządzeń zewnętrznych.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *